Česar nas terapevtska izobraževanja ne naučijo

Spletno predavanje:

Česar nas terapevtska izobraževanja ne naučijo

Finančne veščine za psihoterapevte

Kot (bodoči) psihoterapevti se izobražujemo vse življenje. Preko raznovrstnih terapevtskih izobraževanj pridobivamo znanja in veščine, ki so ključne za kakovostno psihoterapijo in učinkovito pomoč klientom.
Skoraj nič pa se ne učimo o podjetniškem oz. finančnem vidiku imeti svojo psihoterapevtsko prakso.

A dejstvo ostaja: če se želimo preživljati kot psihoterapevti, potrebujemo tudi ta znanja.

Zakaj bi torej vsak zase taval v temi in se mučil s tem, kako visoko ceno postaviti svojim terapijam ali pa se obremenjeval, ker je imel zaradi vročine cel teden nepričakovan izpad dohodka, ko pa se lahko o tem pogovarjamo in si tako olajšamo delo ter življenje?

Vabljeni torej na spletno predavanje: ‘Česar nas terapevtska izobraževanja ne naučijo’.

Izvedeli boste:

– Kaj narediti, če klient ne plača ali kako sem nekoč kljub previdnosti le z enim klientom izgubila 200 eur + kako se temu izogniti.

– Tema, ki je terapevti tipično ne maramo: Kdaj je čas, da dvignemo svoje cene in kako to speljati v praksi.

– Ob katerih pogojih se je smiselno uvrstiti v višji cenovni rang.

– 5 praktičnih načinov, kako si ublažiti morebitni izpad dohodka ob situacijah, kot so npr. viroze, zlom noge, porodniška, izgorelost itd.

– Preprosta, a pogosto spregledana varovalka za samozaposlene terapevte.

– 5 najpogostejših disfunkcionalnih prepričanj o denarju, ki jih imamo psihoterapevti, ki lahko (če jih ne ozavestimo) negativno vplivajo tudi na terapevtski proces.

Na spletnem predvanju bom z vami delila tudi, kako sem se sama soočala s temi vprašanji kot terapevtka in s.p.-jevka. Delila bom svoje izkušnje, tudi spodrsljaje, in kaj se mi je izkazalo kot najboljša praksa v zadnjih 11.+ letih delovanja.

Kdo sem:

Psihologinja in psihoterapevtka Katja Z. Istenič, ki 11. leto izvaja psihoterapijo (od tega 9. leto kot moj glavni vir dohodkov). V tem času sem se precej izobraževala tudi iz etičnega marketinga (npr. B School od Marie Forleo, Startup Society od Gillian Perkins itd.). Pred leti sem napisala tudi knjigo na temo zdravega odnosa do denarja. Več o meni si lahko preberete tudi tu.

Kdaj:

Predavanje bo potekalo online preko Zooma v petek, 29. novembra 2024 ob 18:00. Po predavanju prejemete še posnetek. Če se predavanja takrat slučajno ne morete udeležiti, si lahko ogledate tudi le posnetek, ki ga boste imeli na voljo neomejeno časa.

Cena:

Predavanje, skupaj s posnetkom, znaša 35 eur.

Komu je spletno predavanje namenjeno:

Vsem, ki se ukvarjate s psihoterapijo ali pa boste psihoterapijo začeli izvajati v kratkem, ne glede na smer psihoterapije.

Kako se prijaviti:

Pišite na katja.istenic@hocem-vec.com in se prijavite. Če imate kakšno vprašanje, ga kar napišite.

Je predavanje le uvod v širši program?

Ne, predavanje stoji samo zase in ni promocijske narave. Tekom predavanja boste prejeli konkretne, praktične odgovore na zgornja vprašanja. Poleg tega bo ob koncu predavanja čas še za vaša vprašanja, tako da boste res imeli priložnost dobiti informacije, ki jih potrebujete. Če se predavanja ne bi mogli udeležiti in bi si pogledali le posnetek, mi ob prijavi lahko pošljete svoja vprašanja in bom nanje odgovorila tekom predavanja.

Vas zanima tudi spletno predavanje 'Kako do novih klientov?':

Če se odločite za ogled tako predavanja ‘Česar nas terapevtska izobraževanja ne naučijo’ kot predavanja ‘Kako do novih klientov’, znaša cena obeh predavanj skupaj le 55 eur. Več o spletnem predavanju ‘Kako do novih klientov’ si lahko preberete tu.

Upam, da se nam pridružite!

Phone: 041 995 663
Parmova 14 v Ljubljani